Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.

ESENCE Lenka Kudláčková

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika šetrná k pokožce, kterou doprovází příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, ke zrychlení odvodu odpadních látek, a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází se zcela novou tváří.

Breussova metoda

Jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky, a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Při této masáži se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře.

Dornova metoda

Šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Dochází k uvolnění blokád a bolesti v problematických partiích – okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků, ramen.

Manuální lymfodrenáž těla

Speciální jemná masážní technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí) na krevní a lymfatický oběh. Je vhodná při žilních a lymfatických otocích, obezitě, lipedému, má regenerační účinky a zvyšuje imunitu organismu, je základní péčí u všech zeštíhlovacích a léčebných metod.

Masáž šíje + Gua Sha

Spojení hmatů z klasické masáže a rohovinové destičky Gua Sha, která pomáhá při uvolnění krční páteře a zároveň slouží k podpoře krevního oběhu životodárné energie.

Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a celkové posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Používají se vydatnější a tvrdší hmaty.

Čínská masáž Tuina

Čínská léčebná masáž Tuina patří v klasické čínské medicíně mezi zevní léčebné terapie. Tuina nevyužívá v masérské praxi pouze techniky tlaku (akupresura), jak by mohl někdo z názvu usuzovat, ale také celé řady dalších masážních technik, jako například masáže meridiánů, vibrace, používají se baňky i destička Gua Sha.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Medová masáž

Medová masáž je nejen relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů. Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Medová masáž se osvědčila především v léčbě civilizačních chorob, z nichž můžeme jmenovat revmatická onemocnění svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, chronický únavový syndrom, bolest hlavy a migrénové stavy, deprese, jaterní choroby, slabost ledvin, kožní problémy, neplodnost či menstruační potíže.

Masáž proti celulitidě a formování postavy

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh, a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Aroma masáž

Aroma masáž je vysoce relaxační luxusní procedura, která Vám přinese hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i možnost řešení jejich obtíží přírodní cestou. Je to exkluzivní terapie, při které se hýčká a provoní každý kousek těla. Aroma masáž je jedna z nejstarších masážních technik na světě, která využívá sílu přírody.

Baňkování

Při baňkování působíme, tak jako při akupunktuře, na aktivní body nebo na celé oblasti meridiánů. Používám plastové nádobky, které po přiložení na vybranou oblast do sebe vtáhnou vytvořeným podtlakem kůži a podkoží s pojivovou tkání, ve kterých dojde k intenzivnímu překrvení a proniknutí krve mimo cévní řečiště. Následně pak dochází k podpoře metabolismu u cílového orgánu, ke stimulaci látkové výměny v ošetřované oblasti a celkově k podpoře krevního oběhu a energie.

Sportovní a rekondiční masáže

Klasická masáž zad a šíjí45 minut250,-
Klasická masáž zad a šíjí, DK60 minut300,-
Klasická masáž zad a šíjí celého tela90 minut400,-

Rehabilitační a ozdravné metody

Dornova metoda60 minut300,-
Parafínový zábal včetně masáže zad 60 minut250,-
Manuální lymfodrenáž těla
(krk, HK), (krk, DK), (krk, hýžde)
cca 90 minut350,-
Akční balíček:
4 sezení - 1.200,- (SLEVA 200,-)
8 sezení - 2.200,- (SLEVA 600,-)
12 sezení - 3.100,- (SLEVA 1.100,-)
Manuální lymfodrenáž těla
(krk, HK, DK, hýžde)
cca 120 minut450,-
Akční balíček:
4 sezení - 1.600,- (SLEVA 200,-)
8 sezení - 2.800,- (SLEVA 800,-)
12 sezení - 3.800,- (SLEVA 1.600,-)
Masáž šíje + GuaSha30 minut150,-

Energetické a relaxační masáže

Masáž lávovými kameny
(záda, šíje)
60 minut300,-
Masáž lávovými kameny
(záda, šíje, DK, HK)
90 minut400,-
Breussova metoda60 minut300,-
Aroma masáž60 minut300,-
Čínská masáž60 minut300,-
Baňkování60 minut300,-

Beauty masáže

Manuální lifting obličeje60 minut320,-
Akční balíček:
4 sezení - 1.100,- (SLEVA 180,-)
8 sezení - 2.000,- (SLEVA 560,-)
12 sezení - 3.000,- (SLEVA 840,-)
Masáž proti celulitide a formování postavy
(DK, hýžde)
60 minut320,- (cena včetně zábalu)
Akční balíček:
4 sezení - 1.100,- (SLEVA 180,-)
8 sezení - 2.000,- (SLEVA 560,-)
12 sezení - 3.000,- (SLEVA 840,-)
Medová masáž (detoxikační masáž)60 minut320,-